Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 03. 06. 2018 w Dobrzyniu nad Wisłą odbędą się zawody cyklu Cisowianka Mazovia MTB Marathon, organizowanego przez C. ZAMANA .PL. Honorowy patronat nad zawodami MTB objął Burmistrz Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą. Celem cyklu zawodów, które zapoczątkowano w 2005 roku jest popularyzacja kolarstwa i turystyki rowerowej w Polsce, promowanie regionalnych szlaków i miejscowości turystycznych , a także propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zawodach i kibicowania zawodnikom.

Poniżej zamieszczamy Program zawodów.

Więcej informacji: www.mazovia.zamanagroup.pl

Plan trasy: http://www.mazovia.zamanagroup.pl/?/03.06-Dobrzyn-nad-Wisla/&stat=418&ord=2