Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Poniżej przedstawiamy harmonogram zebrań wiejskich, organizowanych z inicjatywy Burmistrza  w miesiącu lutym i marcu 2018 roku.

HARMONOGRAM

ZEBRAŃ WIEJSKICH, organizowanych z inicjatywy Burmistrza

w miesiącu lutym i marcu 2018 roku

Lp.

Sołectwo

Data

Godz.

Lokal

Obsługa Kierownictwa Urzędu MiG

Obsługa

pracowników

1)

Ruszkowo

15.02.

2018 r.

(czwartek

16.00

Świetlica wiejska Kamienica

1.Burmistrz

2. Z-ca Burmistrza

Emila Kisielewska

2)

Michałkowo

15.02.

2018 r.

(czwartek)

17.00

Świetlica wiejska Kamienica

1.Burmistrz

2. Z-ca Burmistrza

Emila Kisielewska

3)

Stróżewo

20.02.

2018 r.

(wtorek)

17.00

u P. Sołtys

1.Burmistrz

2. Z-ca Burmistrza

Paweł Szymański

4)

Grochowalsk

20.02.

2018 r.

(wtorek)

18.30

Strażnica OSP

Grochowalsk

1.Burmistrz

2. Z-ca Burmistrza

Marek Cieślak

5)

Kisielewo

21.02.

2018 r.

(środa)

17.00

Świetlica w Kisielewie

1.Burmistrz

2. Z-ca Burmistrza

Marta Raśkiewicz

6)

Szpiegowo

21.02.

2018 r.

(środa)

18.30

Sala u P.Róży

Orbaczewskiej

1.Burmistrz

2. Z-ca Burmistrza

Marta Raśkiewicz

7)

Mokowo

22.02.

2018 r.

(czwartek)

16.00

Strażnica OSP Mokowo

1.Burmistrz

2. Z-ca Burmistrza

Andrzej Stępczyński

8)

Kochoń

22.02.

2018 r.

(czwartek)

17.30

Strażnica OSP Mokowo

1.Burmistrz

2. Z-ca Burmistrza

Andrzej Stępczyński

9)

Zbyszewo

27.02.

2018 r.

(wtorek)

16.00

Świetlica wiejska Zbyszewo

1.Burmistrz

2. Z-ca Burmistrza

Magdalena Sujka

10)

Bachorzewo

27.02.

2018 r.

(wtorek)

17.30

Świetlica wiejska Zbyszewo

1.Burmistrz

2. Z-ca Burmistrza

Magdalena Sujka

11)

Wierznica

28.02.

2018 r.

(środa)

16.00

U P. Sołtysa

1.Burmistrz

2. Z-ca Burmistrza

Jacek Nowakowski

12)

Chalin

28.02.

2018 r.

(środa)

18.00

Strażnica OSP

Chalin

1.Burmistrz

2. Z-ca Burmistrza

Roman Składanowski

13)

Dyblin

01.03.

2018 r.

(czwartek)

17.00

budynek Szkoły Podstawowej

1.Burmistrz

2. Z-ca Burmistrza

Paweł Szymański

14)

Główczyn

01.03.

2018 r.

(czwartek)

18.00

Strażnica OSP

Główczyn

1.Burmistrz

2. Z-ca Burmistrza

Paweł Szymański

15)

Strachoń

06.03.

2018 r.(wtorek)

16.30

u P. Sołtysa

1.Burmistrz

2. Z-ca Burmistrza

Jacek Nowakowski

16)

Płomiany

06.03.

2018 r.(wtorek)

18.00

Strażnica OSP Płomiany

1.Burmistrz

2. Z-ca Burmistrza

Jacek Nowakowski

17)

Mokówko

07.03.

2018 r.

(środa)

16.00

Świetlica wiejska

Mokówko

1.Burmistrz

2. Z-ca Burmistrza

Andrzej Stępczyński

18)

Kolonia Chalin

07.03.

2018 r.

(środa)

16.00

Świetlica wiejska

Mokówko

1.Burmistrz

2. Z-ca Burmistrza

Roman Składanowski

19)

Krojczyn

07.03.

2018 r. (środa)

18.00

Strażnica OSP

Krojczyn

1.Burmistrz

2. Z-ca Burmistrza

Marek Cieślak

20)

Krępa

13.03.

2018 r.(wtorek)

16.00

u P. Sołtysa

1.Burmistrz

2. Z-ca Burmistrza

Agnieszka Zielińska

21)

Tulibowo

14.03.

2018 r.(środa)

16.00

Strażnica OSP

Grochowalsk

1.Burmistrz

2. Z-ca Burmistrza

Agnieszka Zielińska

22)

Glewo

14.03.

2018 r.(środa)

17.30

Świetlica wiejska Glewo

1.Burmistrz

2. Z-ca Burmistrza

Marta Raśkiewicz

23)

Kamienica

15.03.

2018 r.(czwartek)

16.30

Świetlica wiejska Kamienic

1.Burmistrz

2. Z-ca Burmistrza

Grażyna Kiembłowska

24)

Lenie Wielkie

15.03.

2018 r.(czwartek)

18.00

Świetlica wiejska Kamienic

1.Burmistrz

2. Z-ca Burmistrza

Grażyna Kiembłowska

Dobrzyń nad Wisłą, dnia 25-01-2018 r.