Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Informujemy, że z dniem 8 lutego uruchomiliśmy na naszej stronie internetowej zakładkę „Zwierzęta”. W zakładce będzie można zamieszczać informacje o zaginionych zwierzakach(psach i kotach). Wystarczy przesłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. krótką informację na temat zaginionego zwierzaka i ewentualnie zdjęcia lub zdjęcie z wizerunkiem pupila, a ogłoszenie zostanie opublikowane na naszej stronie internetowej. W zakładce umieszczone będą także informacje i zdjęcia piesków, które przeznaczone będą do adopcji. Prosimy wszystkich, którym nie jest obojętny los zwierzaków o przygarnianie bezpańskich psów i rozpowszechnianie informacji o powstaniu zakładki dotyczącej zwierzaków.