Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Z inicjatywy Burmistrza Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą Jacka Waśko ustanowiono nagrodę pod nazwą „Statuetka Nawojki”, która przyznawana będzie corocznie za zasługi na rzecz Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą. „Nawojkę” z rąk Burmistrza Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą otrzymają osoby, które swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą. Aktywność laureata powinna obejmować co najmniej jeden z następujących obszarów:-kultury i sztuki,oświaty i nauki, biznesu i przedsiębiorczości , sportu i turystyki czy działalności społecznej. W związku z tym prosimy o zgłaszanie kandydatur do Statuetki Nawojki, na zamieszczonym poniżej formularzu. Kandydatury mogą być zgłaszane przez osoby fizyczne oraz organizacje pozarządowe, do dnia 16 października.

Regulamin konkursu:

Formularz zgłoszeniowy: