Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 13 października 2020 r. Pani Agnieszka Kołodziejska, która jest nauczycielką w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Krojczynie, otrzymała nagrodę od Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego w konkursie „Kujawsko-Pomorski Lider Edukacji”. Nagroda przyznawana jest nauczycielom z terenu województwa kujawsko-pomorskiego, „którzy wspomagając wszechstronny rozwój psychofizyczny, intelektualny, fizyczny i osobowościowy dzieci i młodzieży, wyróżniają się w pracy dydaktycznej, wychowawczej lub opiekuńczej stosują innowacyjne rozwiązania edukacyjne i przyczyniają się do podnoszenia jakości edukacji oraz promocji województwa kujawsko-pomorskiego”.

Pani Agnieszce serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych zawodowych sukcesów i jeszcze większej motywacji w pracy z uczniami.

fot.Mikołaj Kuras dla UMWKP