Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W miesiącu wrześniu ruszyły prace związane z utwardzaniem placów kostką brukową wokół remiz OSP w Główczynie i Chalinie oraz generalny remont świetlicy w  miejscowości Kamienica.Prace budowlane na placu wokół remizy OSP w Główczynie, polegające na uporządkowaniu terenu i ułożeniu kostki brukowej zostały już zakończone. Również teren wokół remizy OSP w Chalinie już niedługo zmieni całkowicie swój wygląd. Tu także dobiega końca układnie kostki brukowej.

Gruntowny remont  przechodzi z kolei  świetlica w Kamienicy. Udało się już zakończyć prace na zewnątrz budynku, polegające na dociepleniu obiektu wraz z wykonaniem elewacji oraz osadzeniu nowych drzwi wejściowych. Obecnie prowadzone są roboty budowlane wewnątrz obiektu, a dokładnie prace przy przebudowie pomieszczenia z adaptacją części na WC i wydzieloną kotłownię. Przewidziany jest również montaż płyt na suficie sali głównej.