Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jak co roku  w Dobrzyniu nad Wisłą organizowane są zawody z cyklu MTB XC. Nie inaczej było i w tym. 4 października zjechali do Dobrzynia nad Wisłą  miłośnicy dwóch kółek, by rywalizować ze sobą na  niezwykle wymagającym i pełnym przeszkód torze, w różnych kategoriach, w tym wiekowych. W  zaplanowanych przez organizatora  dwóch wyścigach stanęli zawodnicy z całej Polski, między innymi z Grudziądza, Rypina, Piły i Gdańska. Zmagania rowerowe na „morderczej trasie”, utrudnione zostały dodatkowo przez padający deszcz. Nie przeszkodziło to jednak uczestnikom i większość z nich ukończyła cały wyścig. Zwieńczeniem rowerowych zmagań było uhonorowanie najlepszych zawodników przez   Burmistrz Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą - Piotra Wiśniewskiego. Fundatorem nagród dla laureatów było Miasto i Gmina Dobrzyń nad Wisłą. Z powodu panującej pandemii koronawirusa program tegorocznych zawodów został znacząco ograniczony. Ich współorganizatorem był Dobrzyński Klub Żeglarski, a jednym ze sponsorów Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tegorocznej imprezy, w tym Strażakom z OSP Mokowo.

Poniżej wyniki:

http://www.wbtiming.pl/XC6/2020/Wyniki