Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Szanowni Państwo, 
 

polecamy korzystanie z informacji na stronie rządowej
https://www.gov.pl/web/koronawirus/pytania-i-odpowiedz

Strona cały czas jest uzupełniana i są na niej odpowiedzi na najczęściej
pojawiające się pytania, np. osób powracających do Polski z zagranicy.
Dzięki temu będą mogli Państwo uzyskać odpowiedzi na wiele pytań 
bez konieczności dzwonienia do jednostek samorządu terytorialnego. W przypadku pytań lokalnych polecam kierowanie pytań na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;