Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Informacja o wynikach przeprowadzonych konsultacji społecznych  

dotyczących zmian w „Programie Rewitalizacji Gminy Dobrzyń nad Wisłą na lata 2016-2022”

            Zgodnie z zarządzeniem nr IR.0050.9.2020 Burmistrza Miasta i Gminy Dobrzyń   nad   Wisłą z dnia 10 lutego 2020 roku w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących zmian w „Programie Rewitalizacji Gminy Dobrzyń nad Wisłą na lata 2016-2022”, w  terminie od 17.02.2020 r. do 24.02.2020 r. trwały przedmiotowe konsultacje.

            W ramach konsultacji istniała możliwość zapoznania się z dokumentem, który był dostępny: 

  1. Na stronie internetowej dobrzyn.pl oraz BIP
  2. W Sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy w Dobrzyniu nad Wisłą.

Uwagi i opinie do projektu dokumentu można było przekazać za pomocą ankiety konsultacyjnej:

  • wysyłając ją drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wpisując w temacie e-maila „Konsultacje”,
  • przekazując do sekretariatu Urzędu Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą, w godzinach jego urzędowania,
  • wysyłając pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą, ul. Szkolna 1, 87-610 Dobrzyń nad Wisłą.

            Celem konsultacji było uzyskanie opinii/uwag mieszkańców odnoszących się co do zmian w „Programie Rewitalizacji Gminy Dobrzyń nad Wisłą na lata 2016-2022” oraz  umożliwienie im aktywnego uczestnictwa w procesie prac przy Programie Rewitalizacji.

            W wyznaczonym terminie nie wpłynęły żadne uwagi co do wprowadzonych zmian. W związku z tym  „Program Rewitalizacji Gminy Dobrzyń nad Wisłą na lata 2016-2022” został przyjęty uchwałą Rady Miejskiej Dobrzyń nad Wisłą w zaktualizowanej wersji.

                                                                                                   Burmistrz Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą

                                                                                                                      Piotr Wiśniewski