Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

a3d3006b022af92f9255b8a42d389e65 L

 

Komunikat Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Lipnie z dnia 6 marca 2020 r.

Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego w Lipnie informuje, że w związku z wynikiem ujemnym badania rodziny objętej kwarantanną w związku z podejrzeniem zakażenia COVID-19, przywraca z dniem 9 marca 2020r. (poniedziałek) zajęcia dydaktyczno - wychowawcze w jednostkach oświatowych na terenie Gminy Dobrzyń nad Wisłą.

Równocześnie dziękujemy służbom, inspekcjom za wspólne działania na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom powiatu. Dziękujemy mieszkańcom za wyrozumiałość i zachęcamy do dalszego przestrzegania zasad higieny oraz zachowania wszelkiej ostrożności w kontaktach międzyludzkich.