Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

a3d3006b022af92f9255b8a42d389e65 L

KOMUNIKAT SZEFA POWIATOWEGO ZESPOŁU ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO W LIPNIE

Starosta Lipnowski, Pan Krzysztof Baranowski informuje, że w trosce o zdrowie i życie mieszkańców powiatu lipnowskiego na terenie gminy Dobrzyń nad Wisłą wdrożono działania profilaktyczne, mające na celu zapobieżenie rozprzestrzeniania się wirusa zwanego KORONAWIRUSEM.  

Poddano ścisłej kwarantannie 4-osobową rodzinę mężczyzny z Dobrzynia nad Wisłą, który podróżował z Niemiec autokarem wspólnie z osobą obecnie przebywającą w szpitalu zakaźnym w Zielonej Górze, u której stwierdzono KORONAWIRUSA.

Ponadto zawieszone zostały zajęcia lekcyjne w dwóch szkołach w mieście Dobrzyń nad Wisłą: w podstawowej na 7 dni i w średniej na 14 dni.