Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 3 marca 2020 roku w remizie OSP w Grochowalsku, z inicjatywy Burmistrza Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą odbyło się spotkanie informacyjne w sprawie Budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego z panią Poseł na Sejm Anną Gembicką. W spotkaniu uczestniczyli: Pani Poseł, lokalne władze, Wójt Gminy Fabianki oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy.

W czasie blisko dwugodzinnej dyskusji uczestnicy spotkania otrzymali bliższe informacje dotyczące budowy strategicznej inwestycji polskiego rządu, przede wszystkim na temat trwających konsultacji społecznych, mogli zadawać pytania oraz wyrażać swoje opinie na temat przebiegu zaproponowanych tras kolejowych na terenie gminy.

Pani Poseł zapewniała, że ostateczny przebieg linii będzie zależał od wyników rozpoczętych i trwających do 10 marca 2020 roku konsultacji, do wzięcia udziału, w których zachęcała wszystkich zebranych.

 

123