Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

DSC 62583 czerwca 2017 roku w budynku Miejskiego Zespołu Szkół w Skępem odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród zwycięzcom  XV Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Gustawa Zielińskiego w Skępem. Celem zorganizowanego konkursu było pobudzenie wrażliwości poetyckiej i aktywności twórczej w dziedzinie poezji wśród dzieci i młodzieży, a także promowanie młodych twórców. W konkursie mogły brać udział dzieci i młodzież z całej Polski, a zwycięzców wyłoniono w dwóch kategoriach wiekowych.Impreza rozpoczęła się występem artystycznym zaprezentowanym przez licealistów z grupy teatralnej Bene Nati, działającej przy Liceum Ogólnokształcącym w Zespole Szkół im. R. Traugutta w Lipnie, po którym nastąpiła część oficjalna.Na uroczystość w imieniu Burmistrza Jacka Waśko udała się pani Wiceburmistrz Marzena Niekraś. Podczas gali, której głównym organizatorem była Miejsko- Gminna Biblioteka Publiczna w Skępem, nastąpiło podsumowanie wyników konkursu i wręczenie nagród zwycięzcom. Swój udział w roli obdarowującego miała również Pani Wiceburmistrz, która jednej z laureatek konkursu poetyckiego wręczyła dyplom gratulacyjny i nagrodę ufundowaną przez Burmistrza Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą.