Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 03 kwietnia Pan Burmistrz Jacek Waśko przekazał mundury galowe druhom z trzech jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej naszej gminy, które wcześniej zgłosiły braki w umundurowaniu.

W imieniu strażaków z Chalina nowe umundurowanie odebrał Prezes OSP Chalin Pan Piotr Antonowicz, z OSP Dobrzyń nad Wisłą Prezes Bogdan Bruliński, a mundury dla strażaków z Krojczyna odebrał Prezes OSP Jarosław Kujawski. Na spotkaniu obecny był także Prezes Zarządu Miejsko- Gminnego Związku Ochotniczych Staży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Dobrzyniu nad Wisłą Pan Kazimierz Janecki. Nowe umundurowanie zakupione zostało ze środków przeznaczonych na bieżące utrzymanie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.