Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Po cóż żyjemy, jeśli nie po to,

By życie czynić łatwiejszym dla siebie nawzajem

                            George Eliot

Dziewiętnasty stycznia 2017 roku był dla Dobrzynia nad Wisłą dniem szczególnym. W Domu Kultury ŻAK odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń za długoletnie pożycie małżeńskie dziesięciu parom małżeńskim świętującym jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. 

Złotymi  Jubilatami  są Państwo:   Barbara i Marian Bąkowscy Wanda i Kazimierz Jankowscy, Irena Barbara  i Bolesław Stolarscy, Jadwiga i Cezary Jakubowscy, Mieczysława i Hubert Leopold Pączkowscy, Irena Lucyna i Wacław Czajkowscy, Henryka i Władysław Rutkowscy, Hanna i Wiesław Orlińscy, Teresa i Tadeusz Tyburscy, Barbara i Tadeusz Sobczakowie .    

W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dekoracji dokonał Burmistrz Miasta i Gminy Pan Jacek Waśko.

Były kwiaty, tort, wzruszenia,  wspomnienia i wiele radości ze wspólnego spotkania. Dostojnym Jubilatom gratulujemy i życzymy zdrowia, pomyślności, radosnych dni i doczekania kolejnych jubileuszy.