Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Burmistrz Miasta i Gminy Piotr Wiśniewski wręczył siedmiu nauczycielom, ze szkół prowadzonych przez Miasto i Gminę Dobrzyń nad Wisłą  nagrody ze specjalnego funduszu nagród dla nauczycieli. Uroczystość uhonorowania nauczycieli za osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej odbyła się w piątek 16 października na. Oprócz wyróżnionych i nagrodzonych pedagogów  na uroczystość przybyli także zaproszeni goście: w tym włodarze naszego miasta, radni, dyrektorzy i wicedyrektorzy szkół podstawowych i przedszkoli.

Ze względu na panujące obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, uroczystość miała bardzo okrojoną formę.

Na zakończenie zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek.