Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jak co roku w dniu 6 grudnia Św. Mikołaj odwiedził dzieci ze  szkół i przedszkoli z terenu naszej gminy. Zgodnie z tradycją wręczania sobie w tym dniu prezentów, Święty przybył  z workiem pełnym cukierków, aby obdarować nimi wszystkich, którzy czekali na Niego przez cały rok.

Obdarowane słodyczami dzieci też przygotowały szereg niespodzianek dla Mikołaja, w postaci własnoręcznie przygotowanych laurek i rysunków, a także wierszyków i krótkich występów artystycznych. Były wspólne tańce i zabawy. Nie zabrakło listów do Św. Mikołaja i próśb o wymarzone prezenty pod choinkę.

Wizyta Świętego sprawiła dzieciom ogromną przyjemność, czego wyrazem były gromkie brawa, szerokie uśmiechy na twarzach i okrzyki radości. Mikołaj obiecał wszystkim powrócić w przyszłym roku.