Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W niedzielę 08 września odbyły się zawody z cyklu Cisowianka Mazovia MTB Marathon. Peleton rowerzystów przejeżdżał także przez gminę Dobrzyń nad Wisłą. W związku z tym na Przystani nad Wisłą zorganizowana została strefa kibica, po to aby każdy mógł kibicować przejeżdżającym obok Góry Zamkowej zawodnikom. Doping i głośna muzyka zrobiły swoje, dając rowerzystom sił do dalszego wyścigu.

To już drugi rok zmagań imprezy  z cyklu Cisowianka Mazovia MTB Marathon, która odbywa się w Dobrzyniu nad Wisłą. W tym roku większa część zawodów odbyła się w Zarzeczewie, jednak w przyszłym impreza ponownie powróci do naszego miasta. To efekt trójstronnego porozumienia pomiędzy Cisowianka Mazovia MTB Marathon, gmina Fabianki i Dobrzyń nad Wisłą. Zgodnie z jego zamierzeniami zawody na przemian odbywać się będą w wyżej wymienionych gminach. Zawody współfinansowane były ze środków budżetu województwa kujawsko-pomorskiego.