Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 10 sierpnia 2019 roku odbyły się Wędkarskie Zawody  Gruntowe o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą, zorganizowane przez Zarząd Koła Wędkarskiego nr 105 Dobrzyń nad Wisłą.

Wędkarze nie zawiedli, stawiając się licznie do rywalizacji, która rozpoczęła się o godzinie 6.00 rano. Po przygotowaniu sprzętu i stanowisk, rozpoczęły się zawody, które trwały aż do godzin południowych. W tym czasie złowiono wiele gatunków ryb w tym leszcze, płocie, okonie i krąpie. Po zakończeniu rywalizacji sędziowie dokonali ważenia złowionych okazów i na podstawie tego wyłonili najlepszych wędkarzy. A okazali się nimi: Piotr Kaczmarek-miejsce I, Marcin Muratow-II miejsce i Damian Wyczałkowski-miejsce III.

Zwieńczeniem sobotniego konkursu było nagrodzenie zwycięzców, którego dokonał Burmistrz Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą Piotr Wiśniewski.