Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 9 lipca 2019 r. w godzinach od 7.00 do 14.00 na terenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dobrzyniu nad Wisłą (teren przy oczyszczalni ścieków) odbyła się bezpłatna zbiórka folii rolniczej. Zbiórka cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem czego efektem jest zebranie kilkudziesięciu ton zużytej folii.

W związku z dużą liczbą osób deklarujących przywóz kolejnych partii folii rolniczej, zaplanowano następny jej zbiór po 15 września 2019 r. Dokładna data ustalona zostanie na początku września o czym mieszkańcy, zostaną powiadomieni przez sołtysów, tablice ogłoszeń oraz stronę internetową.

Osoby zainteresowane zbiórką proszone są o kontakt z tut. Urzędem w celu wpisania na listę. Osoba do kontaktu: Marta Raśkiewicz tel. 054/253 05 67.