Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Taneczna muzyka,noworoczny toast oraz pokaz fajerwerków to atrakcje, które w sylwestrową noc czekały na wszystkich którzy zjawili się na placu przed Dobrzyńskim Domem Kultury „ŻAK”. Wspólny Sylwester zaczął się o 23.00 wraz z pierwszymi taktami muzyki, która porwała wszystkich do tańca i śpiewów. Huczną zabawę zapewnił Dj Sławek. Tuż przed północą noworoczne życzenia wszystkim bawiącym się przed DDK „ŻAK” złożył Burmistrz Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą Piotr Wiśniewski. Noworoczny toast wraz z włodarzem wzniosło wielu mieszkańców naszej gminy, którzy tłumnie przybyli na sylwester pod chmurką. Wśród  składanych sobie życzeń  powtarzały się te o szczęściu, zdrowiu i uśmiechu na twarzy. Życzono sobie także aby ten Nowy Rok przyniósł wszystkim wiele dobrego, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.  Dokładnie o północy, gdy dźwięki syren, wystrzały korków od szampana oraz okrzyki radości i wzajemne uściski oznajmiły, że pojawił się Nowy 2019 Rok, rozpoczął się pokaz fajerwerków. Kilkuminutowe show robiło ogromne wrażenie. Po nim  uczestnicy sylwestrowej zabawy w wyśmienitych nastrojach z lampką szampana  i przy doskonałej muzyce kontynuowali zabawę do godziny 1.00 w nocy.