Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

25 sierpnia na Stadionie Miejskim w Dobrzyniu nad Wisłą rozegrano szóstą rundę Spartakiady Sołectw. W turnieju piłki nożnej najlepsze okazało się Glewo!

Do rozgrywek zgłosiły się trzy drużyny męskie: Glewo, Krojczyn i Płomiany oraz jedna żeńska: Chalin.

W tym roku poziom turnieju był bardzo wyrównany. Najpierw Płomiany minimalnie ograły Krojczyn 3:2. Duże emocje towarzyszyły także drugiemu spotkaniu w, którym Glewo pokonało ambitnie grające Płomiany w tym samym stosunku 3:2. W ostatnim meczu Glewo wygrało z Krojczynem 3:1 i zapewniło sobie zwycięstwo w turnieju. Ponieważ do rozgrywek kobiet zgłosiła się tylko jedna drużyna, dlatego reprezentacji Chalina przyznano 1 pkt do klasyfikacji ogólnej. Dziękujemy zawodnikom za udział w turnieju i zapraszamy na kolejną rundę – siatkarskie trójki, która odbędzie się we wrześniu.

Klasyfikacja turnieju mężczyzn:

I – Glewo – 3 pkt

II – Płomiany – 2 pkt

III – Krojczyn – 1 pkt

Klasyfikacja turnieju kobiet:

I – Chalin – 1 pkt

Klasyfikacja Spartakiady Sołectw:
I – Chalin – 21 pkt
II – Płomiany – 19 pkt
III – Glewo – 15 pkt
IV – Krojczyn – 12 pkt
V – Dyblin – 8 pkt
VI – Mokowo – 4 pkt