Warning: file_put_contents(): Only 0 of 2200 bytes written, possibly out of free disk space in /Gmina/plugins/content/sigplus/services.php on line 870
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniach 6-7.07.2019r. odbył się „XVI Dobrzyński Rajd Rowerowy”, którego organizatorem było Stowarzyszenie Gmin Ziemi Dobrzyńskiej przy wsparciu Dobrzyńskiego Centrum Sportu i Turystyki, Zrzeszenia LZS Rada Powiatowa. Wczesnym rankiem grupa około 35 rowerzystów przy sprzyjającej pogodzie ruszyła z Dobrzynia nad Wisłą do miejsca docelowego – Nadróż.

Trasa rajdu wiodła przez miejscowości Główczyn – Wielgie- Czarne – Suradówek – Suradowo – Józefkowo – Skępe – Łąkie - Rojewo – Rogowo – Nadróż. Przy sprzyjającej pogodzie i pokonaniu ok. 58 km uczestnicy dotarli do celu podróży, w którym oczekiwał na nich posiłek i nocleg.

Po odpoczynku i kolacji rowerzyści sprawdzili swoją wiedzę w konkursie, a także sprawność w rzucie lotkami i podkową. W podsumowaniu Rajdu zwycięscy konkursów zostali obdarowani upominkami.

Następnego dnia zadowoleni z rowerowej wyprawy uczestnicy wrócili do Dobrzynia nad Wisłą.