Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dużo tanecznej muzyki, występ sekcji tanecznej działającej przy DDK „ŻAK”, oraz występ gwiazdy wieczoru Dymitrisa Zorbasa - takie atrakcje czekały na mieszkańców gminy Dobrzyń nad Wisłą którzy przybyli na Majówkę.

Imprezę zorganizowaną z inicjatywy Burmistrza Miasta i Gminy Jacka Waśko. Zabawa zaczęła się o godzinie 16.00 1 maja występem tanecznym miłośników tańca, którzy ćwiczą pod okiem Pana Wojciecha Sierakowskiego w Dobrzyńskim Domu Kultury „ŻAK”. Dodatkowo na scenie przez całą imprezę przygrywał zespół PREZYDENT, który ostatecznie po godzinie 20.00 zawładnął całą sceną i rozpoczął swój główny koncert, grając mieszkańcom do tańca. Wcześniej jednak wystąpiła gwiazda wieczoru- Dymitris Zorbas-rodowity Grek, prezentując słuchaczom mieszaninę greckich i polskich melodii. Ochotnicy pod okiem gwiazdy mogli nauczyć się także greckiego tańca, popularnego także w Polsce-zorby.Oprócz muzycznych atrakcji płynących ze sceny, był też szereg atrakcji dla dzieci w postaci darmowych zjeżdżalni, malowania buziek i wspólnych zabaw z Myszką Miki. Jeśli majówka, to oczywiście nie mogło zabraknąć kiełbasek z grilla, które rozdawane były uczestnikom imprezy. Tańce, wspólne śpiewy i zabawa trwały do północy. W tym roku dopisała pogoda, humory i przede wszystkim goście, którzy w Dobrzyniu nad Wisłą chcieli spędzić to piękne wtorkowe popołudnie.