Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dnia 21 czerwca 2017 roku w sali domu kultury miała miejsce wyjątkowa uroczystość swoje 20 lecie świętował Klub Seniora „Złoty Kłos” działający przy DDK„ŻAK”.Na jubileusz przybyli Wiceburmistrz Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą Pani Marzena Niekraś z Sekretarzem Ryszardem Machnowskim, Kierownikiem Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Panią Krystyną Pawłowską oraz delegacje zaprzyjaźnionych klubów.Gości powitała przewodnicząca Klubu Seniora Pani Halina Składanowska z koleżanką Hanną Baranowską.Uroczystość otworzyła Dyrektor Dobrzyńskiego Domu Kultury „Żak” Renata Chęcka zapraszając gości na część artystyczną przygotowaną specjalnie na tę okazję przez dzieci z Przedszkola Samorządowego w Dobrzyniu nad Wisłą pod kierunkiem Pani Małgorzaty Rutkowskiej. Po występie przyszedł czas na wspomnienia, uczestnicy uroczystości obejrzeli prezentację multimedialną przedstawiającą historię Jubilatów.Następnie oddano głos gościom, w imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą Jacka Waśko życzenia złożyła Pani Wiceburmistrz Marzena Niekraś gratulując Jubilatom wieloletniej działalności, dziękując jednocześnie za podjęty trud i starania, które zapewniły rozwój i aktywność zespołu muzycznego działającego przy Klubie, który tak pięknie wpisuje się w życie kulturalne naszego regionu.Kroniki, zdjęcia, prezentacja ukazuje cały państwa dorobek, jaki tworzycie spotykając się co tydzień w klubie. Atmosfera w klubie jest rodzinna. To wspaniałe, że chcecie się razem spotykać, razem być, śpiewać, bawić się.Wiele ciepłych słów padło od Przedstawicieli zaprzyjaźnionych Klubów z Lipna, Kikoła, Włocławka, Wielgiego oraz Stowarzyszenia 55Plus z Dobrzynia nad Wisłą. Jubilaci nie kryli wzruszenia. Po czym przyszedł czas na toast i tort. Dalsza część uroczystości upłynęła na rozmowach, wspomnieniach i wspólnej zabawie.