Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W Dobrzyńskim Domu Kultury „ŻAK” atmosfera Świąt Bożego Narodzenia zawitała już na dobre. Nie ma dnia aby w „ŻAKU” nie odbywały się akcje i wydarzenia związane ze świętami. Kolejną z nich było świąteczne spotkanie dzieci, które uczestniczą w zajęciach tanecznych. Dziewczynki wraz ze swoim trenerem panem Wojciechem  Sierakowskim zaprosiły na wtorkową próbę swoich rodziców, aby zaprezentować przed nimi swoje umiejętności taneczne i postępy w nauce kroków. W czasie pokazu dziewczyny, ubrane w odświętne stroje, zaprezentowały niemal bezbłędnie kilka układów tanecznych. Gorące oklaski i szerokie uśmiechy rodziców zachęcały do kolejnych występów. Oprócz tańców były także świąteczne życzenia złożone przez Dyrektor Dobrzyńskiego Domu Kultury „ŻAK” i  pana Wojciecha Sierakowskiego oraz wspólny słodki poczęstunek.