Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W środę 12 grudnia w Dobrzyńskim Domu Kultury „ŻAK” odbyło się spotkanie członków Klubu Miłośników Ziemi Dobrzyńskiej PTTK, któremu przewodził Prezes Klubu Piotr Śliwiński. Punktem centralnym środowego spotkania był wykład i prezentacja multimedialna pod tytułem „Generał Czesław Jarnuszkiewicz-od Sybiru do Łubianki”, który poprowadziła Pani Grażyna Witkowska.

W kolejnej części spotkania najlepsze życzenia uczestnikom złożyli z okazji zbliżających się Świąt Bożego Prezes Piotr Śliwiński oraz obecny na spotkaniu Burmistrz Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą Piotr Wiśniewski.

W spotkaniu wziął udział także Henryk Wawrzyniak-przyjaciel Dobrzynia nad Wisłą i Muzeum Dobrzyńskiego. Wyrazem tej wielkiej sympatii do naszych stron był przekazany przez pana Henryka dar dla muzeum.